Kytica letných farieb

 
 
 

+421 903 228 557

 
 
 
 
Predvolene venovania

Meniny

Na meniny na Tvoj noštek posielam Ti sladký božtek, aby sa Ti dobre žilo, po čom túžiš vyplnilo.

Aký darček na meniny, čokoládu či kvetiny? Aspoň správu krátku, bez obalu ale sladkú, prifarbenú máličko malou pusou na líčko.

K meninám sa mnoho želá, dobré, pekné, ba aj veľa. Ja Ti chcem zo srdca priať, aby si sa vždy chcel smiať, zdravie a usmiatu tvár, to je ten najkrajší dar.

Nech láska a šťastie sprevádza Ťa svetom, nech Tvoj úsmev na tvári podobá sa kvetom, nech sa Ti splní každý sen, to k meninám Ti popriať chcem.

Prajem Ti zdravia, šťastia dosť, nech slniečko Ti svieti pre radosť. Nech máš všetko čo chceš mať a nestratíš chuť sa smiať.

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti smutno nikdy nie je, nech Ti zdravie dobre slúži a máš všetko, po čom túžiš.

Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ľudí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje…

Prichádzam dnes na deň menín, s mojím skromným pozdravením, s prianím zdravia v ďalšom žití, bez búrok a vlnobití.

K Tvojim dnešným meninám, želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza.

Všetko najlepšie k Tvojim meninám, dnes z lásky ti kytičku posielam. Posielam ti aj úsmev krehký, maličký, a s ním aj tisíc bozkov do krabičky.

Posielam Ti ružičku plnú lásky, teším sa, že pohladím Ti vlásky. Dnes je deň, keď meniny sláviš, preto dúfam, že so mnou ho stráviš.

Posielam Ti, zlatko, kvetinky, pretože práve dnes máš meninky. Všetko najlepšie!

Prekrásne meniny, ako tie kvetiny, šťastia plný les, želám Ti dnes.

Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho pekný, zdravý, to Ti želám v tejto správe, veď na teba myslím práve.

Nech Ti život splní všetky tvoje nádeje, nech sa šťastie na teba denne usmeje, nech nikdy nepoznáš bolesť ani klam, to všetko ti prajem k dnešným meninám!

Tvoje meno je v kalendári, tak nech sa Ti všetko darí. Pekný kvietok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa to Ti dnes zo srdca želám.

Všetko čo robí život šťastným a krásnym k meninám želá...

Narodeniny

Prajem Ti šťastie, pretože je krásne, prajem Ti zdravie, pretože je vzácne, prajem Ti lásku, lebo jej je málo a všetko dobré, čo by za to stálo.

Veľa úsmevu na tvári, slniečka, čo Ťa rozžiari, ružu do ruky, v koláčoch veľa múky, do vrecka peniažky, tvár bez vyrážky, perfektného chlapa, na topánkach málo blata, ku káve sladký keks a hlavne kvalitný... ŽIVOT! Všetko najlepšie k narodeninám.

Maj vždy zdravia celé hory, šťastia, ako kvapiek v mori, lásky nech Ti toľko patri, ako snehu majú tatry.

Zlatých kvetov plnú náruč k Tvojmu sviatku chcem Ti dať. Veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky k tomu priať.

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti smutno nikdy nie je, nech Ti zdravie dobre slúži a máš všetko, po čom túžiš.

Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech Tvoje srdce nepocíti klam, to ti prajem k Tvojim narodeninám.

Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie v srdci mám, všetko najlepšie k narodeninám.

Nie je nutné byť prvým v rade tých, ktorí Ti prišli šťastie priať... Dôležité je mať Ťa v srdci a mať Ťa rád!

Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín, veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti, úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.

Prijmi dnes kytičku šťastia, čo nikdy nezvädne a čarovný balíček lásky, ktorý sa nikdy neminie.

Viem, že dnes ruže patria tebe, preto ich v duchu kladiem na tvoj stôl, nech každý lupienok za mňa šepká ti, aby bol šťastný život tvoj a mnoho lásky v ňom.

K Tvojim narodeninám Ti prajem kvapku hrdosti, lyžičku radosti, hrnček úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky.

K tvojim dnešným narodkám ti prajem, aby ťa smola na míle obchádzala, šťastie sa na teba v hektolitroch lialo, a aby si bola tonami lásky zasypávaná!

Narodeniny dnes máš, môžeš si pripísať ďalší rok, nech šťastie a zdravie, ešte dlho sprevádza tvoj krok.

V dnešný narodeninový deň smiech za slzy rýchlo zmeň. Rozdaj ho všetkým naokolo a ver, že bude, ako nikdy nebolo. A že Ťa všetci stále radi máme, tieto kvietky zo srdca Ti posielame.

Len to najkrajšie, čo život môže dať, chceme Ti pri Tvojom 50-ročnom jubileu zaželať. Nech slza bolesti Ti tvár nikdy nezmáča, žiaľ a smútok nech sa ti chrbtom otáča, nech len zdravie, šťastie, láska a dobrota, sú náplňou ďalších rokov Tvojho života.

Nech je Tvoj život ako násobilka, ktorá násobí radosť, delí starosť, umocňuje lásku, odmocňuje nenávisť a všetko dobré dohromady spočíta. Všetko najlepšie a najkrajšie Ti prajem.

Život Ti požičal priveľa troják, už si aj zabudol, že si bol vojak. Hovoria tomu aj Kristove roky, na malú oslavu rýchlo daj pokyn.

Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky.

Nech slza smútku nesteká po tvojej tvári, nech na nej len úsmev žiari. Nech nepocíti lásky klam, to Ti prajem k narodeninám!

Tak rýchlo letí to, čo máme radi, to sú tie časy, keď sme mladí, uplynú rýchlo sťa dáky sen, zostanú v srdci spomienky len...

Nech Ťa láska sprevádza svetom, nech Tvoj život podobá sa kvetom, nech sa Ti splní životný sen, všetko po čom túžiš želať Ti chcem.

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

Keď ráno skončil sen a nastal Tvojich narodenín deň, keď priatelia Ti ruku stískajú a šťastnú budúcnosť želajú, aj ja sa k nim pripájam a pusu na líčko posielam.

Na krídlach motýľa prilieta prianíčko, aby Ti ….. svietilo slniečko. Slniečko šťastia, lásky a nádeje, nech sa tvoje srdiečko z radosti zasmeje.. Krásne narodeniny!

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

Toto je želanie pre moju princeznú, ktorú som stretol v tom najkrajšom sne. Prajem Ti k narodeninám všetko naj a ešte viac, chce sa mi kričať z plných pľúc: Milujem Ťa!

Z lásky

Láska je to, čo je na svete najsilnejšie, a napriek tomu si nevieme predstaviť nič pokornejšie...

Po Tebe vždy túžbou horím, by som s Tebou láska bdel. Láska, Ty si pre mňa cieľ, láskou zomrieť by som chcel pre Teba len.

Na svete je len jeden spôsob, ako urobiť nejakú osobu alebo vec peknou: milovať ju.

Milovať niekoho znamená byť jediným, kto vidí zázrak, ktorý je pre iných neviditeľný.

Milujem život, lebo mi dal Teba, milujem Teba, lebo si môj život.

Na okraji cesty anjel stál, ten anjel v očiach slzy mal. Pozeral sa túžobne a vedel, že už nevzlietne, lebo v srdci lásku mal a krídla svoje nebu dal.

Dobrú nôcku, sladké sníčky, polož smútok do krabičky. Nech sa ti len krásne sníva, anjelik sa z neba díva.

Chcem Tvoje ruky a istotu v nich, chcem Tvoje pery, čo stlmia môj dych. Chcem Tvoje oči a lásku v nich, chcem Teba a pre Teba chcem žiť!

Veľká túžba ma ženie k Tebe, túžba milovať. A preto Ti chcem z môjho srdca kúsok darovať. No ešte skôr, ako Ti ten kúsok darujem, tíško poviem: Miláčik, ja ťa milujem!

Keby sme boli na veľkej lúke sami, dal by som Ti ruže z veľkými lupienkami, aby sme sa od seba už nevzdialili, a takto spolu až do smrti zostali.

Miláčik, na Valentína chcem Ti povedať, že až do konca života budem ťa milovať.

Nech Valentín každý deň býva, nech cítiš lásku, čo moje srdce skrýva, nech z očí Tvojich šťastie žiari, ako lúka skorej jari. Chcem byť kvetom tejto lúky, čo nežne hľadia Tvoje ruky.

Na perách mi nežný úsmev rastie, do budúcna fantázia zaletí, snívam o Tebe - si moje šťastie, si môj život navždy a naveky.

Si mojím sníčkom krásnym, si anjelom, pri ktorom rád zaspím. Lež a spinkaj v mojom objatí, si mojou láskou, pre ktorú žiť sa oplatí.

Prajem Ti všetko, čo môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech ťa má niekto veľmi rád.

Neplač zlatko, pusinku Ti dám, prekrásnu ružu pre Teba mám. Ruža, na ktorej je odkaz známy, miesto, kde budeme celkom sami.

S kvetinami v ruke sa ponáhľam k Tebe, lebo dnes už pol roka patríme my dvaja k sebe.

Za jeden pohľad dám Ti kvet, za jeden dotyk dám Ti svet. Za jeden bozk, ach, čo ja viem, tak preveľmi ťa milujem!

Chýbaš mi, láska, viac ako včera, chýbaš mi, anjelik, od rána do večera. Chýba mi tvoj dych na mojej hrudi, chýba mi neha, ktorá medzi nami prúdi.

Posielam ti nežné slová, krátku báseň láska moja. Posielam ti sladký bozk, pýtaj viac, ak nemáš dosť. Posielam ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre teba.

Kráčam nocou, kráčam tmou, kráčam, láska, za Tebou. Na cestu mi mesiac svieti, ku mne cestu ukáže Ti. S Tebou túžim kráčať tmou, do krajiny anjelov

Chcem byť tá, čo pije Ti z dlane, tá, čo neopustí ťa, nech sa čokoľvek stane. Chcem byť tá, čo pochopí ťa bez rečí, chcem byť tá v Tvojom náručí.

V záhrade mojich spomienok kvitne mnoho kvetov. Ich nádhera nedá sa opísať jednou vetou.

Slnko nech kráča, kam sa len hneš. Srdiečko zohreje vždy, keď sa usmeješ.

Tam niekde v diaľke je to miesto nebeské, to miesto, kde znejú piesne anjelské. Tam niekde v diaľke hučí voda pokojom, pod prekrásnym modrastým obzorom.

Milovať sa s Tebou chcem na lúke plnej kvetov, držať Ťa pevne v náručí čo najďalej od všetkých svetov.

Chcela by som Ti šepkať nežné slová, každé ráno, každý večer, vždy odznova. Chcela by som počuť ešte tisíckrát, ako mi do uška šepkáš: Mám Ťa rád.

Bez teba je zem bledá, bez teba sa žiť nedá. Bez teba je človek sám, ako dobre, že Ťa mám.

Moje malé zlatíčko, utieklo mi srdiečko, keď ho chytíš, bude tvoje, na oplátku pošli svoje.

Tvoje oči chcú sa stále hrať, Tvoje oči hovoria chcem Ťa mať. Tvoje oči chcú ma stále sledovať, Tvoje oči hovoria chcem Ťa milovať.

Mamičke

Mama – to slovo krásne, až pri tom človek žasne. Vyslovujem ho každý deň a pri tom sa usmejem. Si ako krásny sen, čo zalial našu Zem. Na každý žiaľ máš liek, vôkol teba počuť smiech.

Čože ti dať na pamiatku, mamka naša k tvojmu sviatku? Nazbieral som vonné kvety, zostavil som pekné vety. To čo vety nepovedia, vonné kvety dopovedia.

Dnes ti želám veľa šťastia, usmievaj sa celý deň. Povedz, že chceš modré z neba, zabehnem ti rýchlo preň. Ja viem, ty ho nebudeš chcieť, nemáš času hrať sa s ním. Tak ti, mamka, dneska aspoň topánočky vyčistím

Každé ráno mamička pobozkáš ma na líčka. Keď ma izbou roztočíš, smiech mi vkročí do očí. Bozk ti vrátim na líčka, milá, drahá mamička.

Usmiata je každý deň, z lásky jej kvet prinesiem. Od narodenia mi je vzácna, je to predsa moja mama.

Prečo sa chveje osika? Lebo sa jej vetrík dotýka. A ktože je, kto na vine, že sa chvejú ruky mamine. To sú ale smiešne otázky. Tie ruky sa chvejú od lásky.

Jubileum

Dobré vínko, lacné dary, nech sa Ti vždy dobre darí. Dnes máš práve o rok viac, nesnaž sa ho naspäť vziať. Príliš dlhé prípitky zabaľme do servítky. Načo nudné slová, o rok sme tu znova!

33 r. Život Ti požičal priveľa troják, už si aj zabudol, že si bol vojak. Hovoria tomu aj Kristove roky, na malú oslavu rýchlo daj pokyn!

Trikrát pätnásť, to je veľa? Ešte nie si blízo cieľa. Nie si ani na pol ceste, na výsledok počkaj ešte!

Na stole päťdesiat červených ruží, nech Ti to zdravíčko naďalej slúži. Zdvihnime poháre, pozrime ku dnu, zvlhčime hrdlá skôr, než oči zvlhnú!

Ktorý šofér jazdí rád cez dedinu šesťdesiat? Vždy si jazdil veľmi rýchlo celým svojím životom. Predbehnúť si chcel aj vietor, hovoril si vždy o tom. Hovoril si o tej chvíli, ktorá prišla práve dnes. Zatiahni na chvíľu ručnú, nech sa s nami zasmeješ! Odteraz už budeš tatko jazdiť iba šesťdesiatkou.

V pokojnom, tichom žitia prúde ďalší rad rokov nech Ti rastie a každý deň nech sviatkom bude, prinesie radosť, lásku, šťastie. Zdvihnime teda hore čaše, nech sladkým cvengom za nás vravia a s nimi spolu srdcia naše nech Ti dá Pán Boh veľa zdravia!

100 r. Do ďalšieho storočia vkroč s úsmevom na očiach! Nech sa všetci závistlivci hneď za tebou otočia.

Veľa šťastia, starká naša, dnes sviečky na torte zhášaš. Veľa zdravia, stará mama, neplač, veď tu nie si sama! vybozkávaj pravnúčatá, každé z nich len na to čaká. Vybozkávaj všetkých vnukov, pohladkaj ich teplou rukou!

Zlož ruky do lona, počúvaj pieseň, dnes ju len pre Teba vánok sem nesie. Zlož ruky do lona, počúvaj slová, možno sa mladosťou opiješ znova. Zlož ruky do lona, počúvaj tóny, dovoľ nám s úctou sa pred Tebou skloniť.

Keď sa Ti dnes milý starký vysmievajú roky z diaľky, porátaj sa s nimi rezko, ale hlavu dolu neskloň.

Veľa šťastia, stará mama, veď je z Teba ešte dáma. Nikdy nebuď ustatá, to Ti prajú vnúčatá.

Nech pre Vás vždy slnko svieti, starkí naši milí, to Vám prajú Vaše deti v tejto krásnej chvíli. Aby nám Vaše šediny dávali dlho silu, túžime navždy predĺžiť slávnostnú túto chvíľu.

Keď Tvoja ruka ustatá pohladí všetky vnúčatá, jej dotyk trochu ťažký má v sebe veľa lásky. Je nekonečne láskavá tá Tvoja ruka vráskavá, jej dotyk rany lieči len tak, bez dlhých rečí.

Otvor tašku s mladosťou, dozadu nech plynie čas. Vítame Ťa s radosťou, poď sa tešiť medzi nás. Nech Ti úsmev na tvári kvitne ako lúčny kvet, ešte dlho užívaj s nami tento krásny svet.

Keď na stôl položíš čistučký obrus vieme, že vždy máme mamičku dobrú. Keď na stôl položíš voňavé koláče, každý sa od šťastia do sladka rozplače. Keď na stôl položíš poháre, čašu, za nič si nedáme mamičku našu.

Svadba

Majte sa radi, zvony vám zvonia, závoj Ti vlaje, kytica vonia, bielučké šaty, tak už ste svoji... Zlatý krúžok na prste navždy vás spojí.

Nech kytica Vášho spoločného života je spletená z kvetov zdravia a šťastia, zviazaná pevnou stuhou lásky a vložená do vázy porozumenia.

Prstienky zlaté, čo dnes navliekate, nech chránia Vašu lásku, ktorú v srdciach máte. Nič lepšieho sa nedá do života priať, len aby jeden druhého mal rád. Nech Vaša láska kvitne každým dňom a šťastia sprevádza Vás celým životom. Život je ako rozprávka, umenie je žiť a preto Vám dnes prajeme šťastne vykročiť.

Dve srdcia na veky pred Bohom sa spojili, aby jedno druhé nikdy nestratili. Začína sa cesta spoločného života, končí sa sloboda, mení ju obeta. Nastúpte do kočiara plného snov, či dokážete spolu viesť sa v ňom je otázkou. Aj na tej ceste kamienok sa nájde, kočiar sa nakloní, preč z cesty zájde. No sila a láska vašich sŕdc nástrhy prekoná, kočiar sa napraví, cesta sa vyrovná. Šťastnú cestu spoločným životom Vám želajú....

Keď už sa tá chyba stala a tá slečna si Ťa vzala, hľaď, nech svoje si zastaneš, a nech ju nikdy nesklameš!

Veďte loďku šťastia svojho, do prístavu manželského. Na vietor si pozor dajte, kormidlom smer udávajte!

Ako dnes tak i po ďalšie roky, nech slnko osvetľuje Vaše kroky. Žiadne hádky, nadávky, život ako z rozprávky Vám zo srdca želá .....

Nech Vám tento veľký deň vždy zostane v pamäti, nech tento vinš k Vašim ušiam bez prekážok zaletí. Veľa lásky, veľa detí prajeme Vám zo srdca nech je Vaša láska stále prinajmenšom horúca.

Láska Vaša nech je stála, plná šťastia neskonalá... Nech Vám vždy všetko vychádza podľa Vašich snov, nech sa Vám všetko vydarí bez väčších problémov. Krásny život sa želá.......

Buďte trochu rovnakí, aby ste si rozumeli a trochu odlišní, aby ste sa milovali.

Každý deň prijmite vďačne, ktorý Vám Pán Boh dal. Na svete nie sme večne, život je veľký dar. Len zbabelec si sadne do kúta pri prvej prehre v živote, za životom urobí bodku a plače v svojej samote. Vždy je ešte pre čo žiť i keď kto mnoho stratí, vždy sa má človek o čo byť, čo druhým šťastie vráti. Nech rozvonia dnes vo Vašich rukách svadobná kytica uvitá a nežnosť tých krásnych kvetov Vás do manželstva úvíta. Nech rozsvietia sa na oslavu i všetky hviezdy vesmíru a jedna z nich nech privedie Vás do lásky, šťastia do mieru...

Vianoce a Nový rok

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. To všetko praje…

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti želá v novom roku …

Nech nový rok splní Tvoje tajné priania, anjeli nech Tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Do nového roku prajem nádej, lebo je v nej sila, šťastie, lebo v ňom je krása, lásku, lebo bez nej je človek sám, ale najviac prajem zdravie, lebo bez neho nie je ani nádej, ani šťastie, ani láska.

Keď ľudom srdcu blízkym do nového roku chcem priať, netreba veľa rozmýšľať. Na celý rok prajem šťastie, zdravie, veľa sily, aby ste čo najviac pokoja užili. Peňazí plný vlak, závistlivcov nech trafí šlak. Nech pánboh cez pracovné dni aj sviatky, ochraňuje tých čo čítajú tieto riadky.

Šťastný Nový rok prichádzame priať, aby človek človeka vždy mal rád. Aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

Až sviatočné zvony odbijú polnoc a oznámia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudni hneď na všetky starosti a preži chvíle v zdraví, šťastí a radosti.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku.

Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do Nového roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré - a šťastný Nový rok!

V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

Neha v srdci, zvonce v mraze, radosť budia lásku v kráse, to Vianoce prišli zase...

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka hodne zdravia a šťastíčka.

V izbičke za oknom niečo sa chystá. Stromček už svieti, radosť je istá. Do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné Vianoce tak svetu želajú. Šťastné a Veselé.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný keď stromček sa ligoce. Prajeme Vám požehnané Vianoce.

Vianoce čisté biele ako sneh, v živote len radosť, šťastie, zdravie a smiech. Silvestrovskú náladu a dobrú pohodu po celý rok.

Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločne krásne sviatky vianočné. A nech dlho prevláda novoročná nálada.

Túžim vianočný pokoj v sebe mať, ktorý nám Ježiško prišiel dať. Zo všetkých darov Pane môj si volím vianočný pokoj. Veselé Vianoce a Nový rok praje...

Biely sneh, na okne kvety mrazivé, všetky deti už túžia po zime.
So zimou Vianoce prichádzajú, radosť do detských očí prinášajú.
Prežite ich v kruhu blízkych duší,
nech láska a spokojnosť zo všetkých srší.

Cingi lingi, bum, zaznel zlatý zvon. Čo Ježiško nadelí, šepkajú si anjeli. Všetko najlepšie k prežitiu vianočných sviatkov želá …

Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok prajú…

Ježiškovi pošepnem
nech Ti na Vianočný deň
splní ten najtajnejší sen
a na Silvestrovskú noc
nech má takú moc,
že vykúzli ti hoc šťastie
a lásku na celučičký rok.

Jedna vločka, druhá vločka, kto bol dobrý, ten sa dočká.
Všetko sa už ligoce,
hurá, idú Vianoce.
Ježiškovi napíšem,
nech ti splní každý sen.

Ježiškovi pošepnem
nech Ti na Vianočný deň
splní ten najtajnejší sen
a na Silvestrovskú noc
nech má takú moc,
že vykúzli ti hoc šťastie
a lásku na celučičký rok.

Kde udrie zvon zvestujúci príchod čarokrásnych Vianoc zabudnite na starosti a celý nasledujúci rok prežite v radosti.

Keď k štedrovečernému stolu zasadneme, myslíme na tých, čo radi máme. Posielame anjela, aby vás chránil, posielame lásku, v ktorú veríme, posielame plamienok, nech vám v srdci blikoce a prajeme vám tie najkrajšie Vianoce.

Keď si zasadnete spolu
k štedrovečernému stolu,
nech Vám všetkým srdcia vedno bijú ako srdce jedno, v ktorom jedna túžba rastie: láska, pokoj, radosť, šťastie.

Keď sviece horia a čaše štrngajú
a detičky navôkol radosťou plesajú,
keď ku šťastiu chýba už len krok, prajem Vám krásne Vianoce
a šťastný Nový rok.

Kopec darčekov čo srdce pohladia,
rodinu a priateľov čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.
Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!

Krásne sviatky vianočné,
veselé cesty polnočné,
pod stromčekom veľký dar,
na Silvestra pekný bál.
Na tom bále ľahký krok,
potom šťastný Novy rok!

Krásne Vianoce chcem vám priať,
aby mal človek človeka rád,
aby jeden druhému viac šťastia prial,
aby ten Nový rok za to stál.

Láska je zvon z krehkej ocele,
nech Vám zvoní šťastné a veselé.
Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok

Letí k tebe darček z neba,
je v ňom všetko, čo ti treba,
šťastie, pokoj, láska, neha,
Ježiško má rád aj teba,
každú slznú kvapôčku,
premení ti na vločku.

Maličký anjelik v okne stál
a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial.
Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali
a stále sa na seba pekne usmievali.

Na jedličke sviečky svietia,
v jasliach leží Božie dieťa.
Nech vás jeho láska hreje,
žiari i v tmách beznádeje,
do sŕdc, duší vašich vloží radosť, šťastie, pokoj boží.

Na okno nám mrázik kreslí,
Vianoce k nám pokoj vniesli,
pod stromčekom darček malý,
nech Vám úsmev stále žiari.

Na stromčeku sviečka svieti,
pokoj, šťastie nech k vám letí.
A keď rozžiaria sa vaše tváre
by hojnosti ste mali stále.

Na Vianoce a v Novom roku lásku, šťastie na každom kroku, úspechu a zdravia veľa Ti z úprimného srdca želá…

Na vŕbovom prútí vtáčik šteboce,
želám ti veselé Vianoce.
Pod stromčekom darov dosti,
kapra, čo má málo kostí.
Na Silvestra fľašu štoku,
veľa šťastia v novom roku

Nech čaro Vianoc spríjemní chvíle pohody v kruhu Vašej rodiny. Nech nastávajúci rok prinesie Vám veľa zdravia, šťastia a splnenie aj tých najtajnejších želaní Vám praje…

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje...

Nech je veľa darčekov i pod tvojim stromčekom. V každom nech je ukrytý jeden z krásnych všedných dní. Ježiškovi pošepnem, nech ti vo vianočný deň splní každulinký sen a silvestrovská noc nech má takú moc, že vykúzli ti hoc šťastie a lásku po celučký rok.

Nech pocit šťastia, radosti sa v dušiach vašich rozhostí, keď štedrý deň k vám zavíta. Nech láska v srdciach ukrytá sa mocným prúdom vyroní, keď stromček tíško zazvoní.

Nech ti radosť žiari z očí celučičký rok
a nech šťastie sprevádza každý deň tvoj krok.
Želám ti veselé Vianoce a šťastný Novy rok.

Nech tichá hudba veselosti,
Vám počas celých Vianoc znie,
nech ten rok nastávajúci
Vám šťastie a lásku prinesie!

Nech vianočný zvonček ti šťastím zvoní,
nech vianočný čas sa v lásku zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a tajomné ti prajem Vianoce...

Nech zvony zvonia a srdcia plesajú, nech sviece horia a čaše štrngajú. teraz keď ku šťastiu chýba len krok, prajem ti Veselé Vianoce a Šťastný Nový Rok.

Oheň v krbe tíško praská,
v očiach vládne pokoj, láska.
Už sa stromček ligoce,
prajem Ti krásne a šťastné Vianoce.

Pod stromčekom dary,
detská tvár už žiari,
pod stromčekom balíčky
pre veľkých i maličkých.

Svetielko sa tíško blíži, všetkých ľudí zrazu zblíži. Úsmev sa v zapätí zjaví na každučkej jednej tvári a všetko sa ligoce! Prečo? Veď je to jasné - sú Vianoce.

Šťastie, lásku, radosť a nehu nech prinesie Vám vianočný sen. Pozdrav Vám posielam po vločke snehu, chyťte ju do dlane v ten krásny deň. Všetkým praje…

Tak ako za oknom sneh padá,
nech na Váš stôl šťastie sadá. Zabudnite na starosti a bolesti
a prežite Vianoce v láske a radosti.

To nie je sen, to sa ti nezdá,
z neba naozaj padá strieborná hviezda. Niečo si praj! Vianoce biele.
Konečne sme sa už dočkali tej čarovnej chvíle.

Túžim vianočný pokoj v sebe mať
a všetkým ho rozdávať,
lebo nám ho Ježiško prišiel dať.
Zo všetkých darov volím vianočný pokoj. Požehnané vianočné sviatky Vám želá …

Veselé Vianoce chcem Vám priať,
aby človek človeka mal stále rád,
aby jeden druhému viac šťastia prial,
aby tento Nový rok za to stál.

Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len radosť, zdravie a smiech.
Silvestrovskú náladu po celý rok, šťastie nech sprevádza Váš krok.

Vianoce krásne a čisté ako sneh,
v rodine len pokoj a smiech,
dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu prajú …

Vianoce lásky a pokoja,
nech každú tvoju bolesť zahoja.
V kruhu najbližších tešte sa spolu,
až budete sadať k štedrému stolu.

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,
atmosféra vianočná, liek na každý bôľ.
je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

Za oknom vločka padá a zvonček cinká,
zapáľte sviečku zľahka zľahulinka,
v tú chvíľu láska a šťastie blikoce
a my Vám prajeme šťastné Vianoce.

Zamiešaj vareškou svoje tajné priania,
pridaj pár orieškov očakávania
a zamiešaj znovu pre šťastie,
nech dobro a láska narastie!
Krásne Vianoce.

Zvončeky už zvonia,
ihličie nám vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich prežívajte.