Možnosti dopravy a platieb

 
 
 

+421 903 228 557

 
 
 
Úvod > Doprava a platby
 

Doprava a platby

Doručovanie zásielok je v dnešnej dobe bežnou záležitosťou, kedy nepotrebujeme čakať poštárku ani prosiť suseda, aby čakal za nás. Využívame služby prepravných spoločností a svoje balíky si pohodlne necháme doručiť na adresu, ktorá nám momentálne vyhovuje. Takto isto sme aj my začali doručovať Vaše krásne kvetinové darčeky kuriérom, aby zásielky dorazili vždy čerstvé a rýchlo na území celého Slovenska aj napriek veľkých vzdialeností od sídla našej firmy. Väčšinu Vašich objednávok je možné doručiť hneď v nasledujúci pracovný deň ,ak je objednávka prijatá včas s výnimkou miest, kde služby vieme zabezpišiť do niekoľkých hodín od prijatia objednávky. Službu doručenia do pár hodín je zatiaľ možné využívať len v niekoľkých okesoch.

 

Štandardné doručenie zásielok počas pracovných dní medzi 8:00 - 18:00 je zadarmo, ak je objednávka v hodnote vyššej ako 50 EUR. Pri objednávkach, ktorých hodnota je nižšia ako 50 EUR je doručenie spoplatnené sumou 4,90 EUR.

 

CENNÍK DORUČENIA:

do 50€

nad 50€

Kuriér - Štandardné doručenie 8:00 - 18:00 4,90€ Zadarmo
Osobné prevzatie na predajni         Zadarmo Zadarmo
       

Vo vybraných mestách je možné aj:

   
   Expresné doručenie do 2 hodín 4,90€ Zadarmo
   Kuriér + Doručenie do 12:00 6,90€ 2,00€
   Kuriér + Doručenie do 10:00 9,90€ 4,00€

 

Spôsoby, akými môže zaplatit objednávku:

1. TrustCard - ONLINE PLATBA KARTOU
Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob.
Po potvrdení objednávky Vás systém automaticky presmeruje na platobnú bránu banky kde zadáte potrebné údaje o platobnej karte. Po potvrdení platby Vám bude na Vašu emailovú adresu uvedenú v objednávke zaslaný email o stave platby.

2. TrustPay - PLATBA NA BANKOVÝ ÚČET S PREDPÍSANÝMY ÚDAJMI
Zjednodušená a rýchlejšia verzia klasickej platby na bankový účet.
Po potvrdení objednávky Vás systém automaticky presmeruje na platobnú bránu banky kde sú všetky údaje k platbe predpísané. Stačí vyplniť len Vaše údaje. 

3. PLATBA PRI DOBIERKE
Platba pre prevzatí balíka. Spoplatnená sumou +1€.

4. PLATBA NA BANKOVÝ ÚČET
V prípade platby prevodom Vám budú na emailovú adresu uvedenú v objednávke zaslané obratom 
kompletné údaje k platbe prevodom. Kyticu doručíme heneď ako sa nám pripíše suma na účet alebo 
na základe potvrdenia o platbe z banky, ktoré pošlete na náš e-mail: info@kvetyexpres.sk .

5. PLATBA OSOBNE NA PREDAJNI 
Objednávku vyplatíte osobne na našej predajni.

 

Kytica ktorá je pripravená našimi profesionálnymi floristkami je starostlivo zabalená na doručenie bez poškodenia. Podľa údajov, které ste nám poskytli sa kytica doručí na presnú adresu s presne určeným dátumom doručenia. Nakoľko sa takmer všetky kytice doručujú ako darčeky, prijímateľa neupozorňujeme deň vopred, aby sa na "adrese doručenia" zdržiaval, prípadne si menil dodaciu adresu. Snažíme sa, aby kvety boli doručované vždy ako prekvapenie a telefonicky prijímateľa kontaktujeme len v prípade že na zadanej adrese nebol zatihnutý. Ak sú kvety doručované na dobierku, je automaticky spustená aj sms upozornenie príjemcu, pre jednoduchšie doručenie a taktiež prehľad o približnom čase doručenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia