Možnosti dopravy a platieb

 
 
 

+421 903 228 557

 
 
 
Úvod > Doprava a platby
 

Doprava a platby

Doručovanie zásielok je v dnešnej dobe bežnou záležitosťou, kedy nepotrebujeme čakať poštárku ani prosiť suseda, aby čakal za nás. Využívame služby prepravných spoločností a svoje balíky si pohodlne necháme doručiť na adresu, ktorá nám momentálne vyhovuje. Takto isto sme aj my začali doručovať Vaše krásne kvetinové darčeky kuriérom, aby zásielky dorazili vždy čerstvé a rýchlo na území celého Slovenska aj napriek veľkých vzdialeností od sídla našej firmy. Väčšinu Vašich objednávok je možné doručiť hneď v nasledujúci pracovný deň ,ak je objednávka prijatá včas s výnimkou miest, kde služby vieme zabezpišiť do niekoľkých hodín od prijatia objednávky. Službu doručenia do pár hodín je zatiaľ možné využívať len v niekoľkých okesoch.

 

Po odoslaní Vašej objednávky sa naše floristky hneď pustia do prace a kyticu, ktorú ste si vybrali začnú starostlivo pripravovať. Našim zákazníkom ponúkame vždy najčerstvejšie kvety najvyššej kvality, teda sa nemusia obávať prepavy, prípadne rýchleho zvädnutia. V ponuke nášho obchodu si môžete vybrať zo širokej ponuky viazaných kvetov k rôznym príležitostiam, ako kvety k narodeninám, kytica ako poďakovanie, kytica ruží a rôzne iné. Ak by ste si z našej ponuky nevedeli vybrať, prípadne máte špeciálnu požiadavku na kyticu vyskladanú podľa vlastnej predstavy neváhajte nás kontaktovať info@kvetyexpres.sk, +421 903 228 557 a spoločne vyskladáme kyticu na želanie.

 

Kytica ktorá je pripravená našimi profesionálnymi floristkami je starostlivo zabalená na doručenie bez poškodenia. Podľa údajov, které ste nám poskytli sa kytica doručí na presnú adresu s presne určeným dátumom doručenia. Nakoľko sa takmer všetky kytice doručujú ako darčeky, prijímateľa neupozorňujeme deň vopred, aby sa na "adrese doručenia" zdržiaval, prípadne si menil dodaciu adresu. Snažíme sa, aby kvety boli doručované vždy ako prekvapenie a telefonicky prijímateľa kontaktujeme len v prípade že na zadanej adrese nebol zatihnutý. Ak sú kvety doručované na dobierku, je automaticky spustená aj sms upozornenie príjemcu, pre jednoduchšie doručenie a taktiež prehľad o približnom čase doručenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia