Donáška kvetov Lučenec

 
 
 

+421 903 228 557

 
 
 
Úvod > Kam doručujeme > Donáška kvetov Lučenec
 

Donáška kvetov Lučenec

Rýchly a spoľahlivý spôsob ako v okrese Lučenec darovať kvety

do 2 hodín.

Donáška kvetov Lučenec
 
 

Najpredávanejšie kytice 

 
 
 
 
 
 

Donáška kvetov Lučenec

Hľadáte spoľahlivú a rýchlu donášku kvetov v okrese Lučenec? Spoľahnite sa na www.kvetyexpres.sk, postačí Vám pár kliknutí a do 2 hodín je krásna kytica na Vami zvolenom mieste.

Neveríte? Objednajte a presvedčte sa sami. Dávate skôr prednosť telefonickej objednávke? Zavolajte na telefónne čísle +421 903 228 557 a požiadavky vybavíme okamžite.

Dovoz kvetov máme zabezpečený priamo z Južnej Ameriky či Holandska 2 krát týždenne, čím je ich čerstvosť vždy zaručená.  Naša donáška kvetov Lučenec predstavuje jednoduchý spôsob ako objednať a doručiť kvety. Veď jednostránkový košík a online platby Vám zaberú minimum času. Plate pomocou bezpečnej platobnej brány kartou, alebo prevodom na účet.

Neviete sa rozhodnúť aké kvety vybrať? Aby Vám naša donáška kvetov Lučenec uľahčila výber rozdelili sme ich do kategórie podľa príležitosti. Kyticu si ešte môžete vybrať aj podľa zloženie jednotlivých kytíc, ktoré môžu byť ako kytice z ruží, kytice z alstromérií, kytice zo slnečníc, kytice z ľalií či kytice miešané. Ak však máte vlastnú predstavu radi Vám kytičku naaranžujme podľa Vášho želania.

 

Darčeky ku kyticiam 

Ide o príležitosť, ktorá je pre Vás výnimočná a ku krásnej kytici by ste chceli darovať ešte nejaké prekvapenie naviac? Aj v takomto prípade sa Vám naša donáška kvetov Lučenec snaží byť nápomocná a v kategórii doplnky usporiadala drobnosti pre takéto chvíle. Sladkosti ako Ferrero, Rafaello či Mon Cheri sa hodia pre každého komu chcete osladiť život.

Môžete si taktiež vybrať z ponuky lahodné sekty alebo vínka rôznej farby a spríjemniť si tak ten jedinečný okamih. Mysleli Ste ako darček skôr niečo milé a mäkké? Plyšový medvedík, čertík, lienka či srdiečko budú ideálne.

Veľa možností? Pozrite si aj naše sety, ktoré sú kombináciou tohto všetkého, stačí si len vybrať. Veď skombinovaním kytičky kvetov a milej drobnosti nikdy nič nepokazíte.

Pre donáška kvetov Lučenec je často objednávaný set Valentínske prekvapenie.

 

Donáška kvetov do Lučenca a jeho okolia

 

Okrem objednávok do samotného mesta Lučenec garantujem rovnaké podmienky doručenia aj do okolitých obcí. Všetkým obyvateľom v Lučenci a obciach na území okresu poskytuje naša donáška kvetov Lučenec rovnako rýchle doručenie kvetov za rovnakú cenu.

 

Najväčšie výhody doručenia do 2 hodín:

  • Kytice sú doručované vždy čerstvé nakoľko sú uviazané tesne pred ich doručením
  • Expresné rýchle doručenie (do 2 hodín - po predchádzajúcej konzultácii a potvrdení)
  • Kvietky doručujeme mi osobne takže ak sa dotyčný nenachádza na uvedenej adrese nie je problém sa s ním skontaktovať a doručiť kvietky na inú adresu
  • Po predchádzajúcej konzultácii sa vieme dohodnúť aj na približnom čase doručenia
  • Objednávky sme po konzultácii schopný prijať aj v neskorších hodinách a doručiť ich ešte v ten istý deň, je však potrebné mať ich už dopredu vyplatené a vybrať si kytičku, ktorú je možné uviazať z aktuálnej ponuky kvietkov
  • Hoci kvietky doručujeme expresne rýchlo táto služba nie je spoplatnená a zákazník platí len cenu štandardného doručenia ako pri bežných objednávkach.

Ak by ste chceli poslať kvety a kytice rovnako rýchlo a jednoducho aj v okolitých okresoch podmienky doručenia do 2 hodín ponúkame aj v okresoch Rimavská Sobota a Poltár. Donáška kvetov Rimavská Sobota, donáška kvetov Lučenec a donáška kvetov Poltár pokrýva veľké ucelené územie čo túto službu robí veľmi obľúbenou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia