Blog

 
 
 

+421 903 228 557

 
 
 
Úvod > Blog
 

Vianočné dekorácie

                                                                                                                                                                                                  Vianoce sú časom, kedy má byť rodina spolu a užívať si chvíle pohody. Aby sme sa dobre cítili neodmysliteľnou súčasťou je voňavá domácnosť plná dobrôt a krásnych dekorácii. Veď, kto nemá rád, keď domov vypadá dokonalo? My určite Vianoce milujeme a ak aj vy patríte k nám, máme pre Vás pripravených pár návodov, inšpirácií a trikov, ako Vaše Vianoce dostanú šmrnc ????

Keďže Vianoce nie sú len o tom jednom krásnom dni 24. máme možnosť si atmosféru vychutnávať aj vopred. Začali by sme preto s nejakými ozdôbkami a dekoráciami, ktoré Vás hneď privítajú pri príchode domov. Teda začneme vonka ???? Väčšina z nás je zvyknutá na vianočné venčeky, ktoré skrášľujú vchodové dvere. Tieto venčeky sa dajú kúpiť takmer v každej predajni, kde sú ponúkane kvety a dekorácie. Dnes je ale veľkým trendom, že tieto dekorácie si pripravujeme sami doma. Nie je to tak náročné, aby sa to nedalo zvládnuť, no chce to určitú šikovnosť, oko pre detail a hlavne čas, ktorý je dnes celkom vzácny.

Celý článok...
 

Adventné inšpirácie

 

 

Rozhodli sme sa pre Vás vytvoriť  malý inšpiračný článok, kde Vám ukážeme rôzne možnosti, ako si ozdobiť svoj domov adventnými dekoráciami :) 

Tento blog venujeme adventným venčekom. Vieme, že adventné obdobie vplýva na nás všetkých. Venčeky sú krásnou dekoráciou a veľmi peknou symbolikou prichádzajúcich Vianoc. Kto by sa na Vianoce netešil? Veríme že aj Vy ich milujete rovnako ako my. Keď všade naokolo cítiť vôňu nie len mamičkiných dobrôt, ale aj očarujúcu vôňu ihličia.

Celý článok...
 

Naša predajňa - Kvetyexpres

kytica lisiantus

U nás na predajni nenájdete len šikovné flóristky, ale aj krásne kytice k rôznym príležitostiam, široký výber najčerstvejších rezaných kvetov rôznych farieb z ktorých Vám naaranžujeme práve „TÚ“ Vašu pravú kyticu. Ďalej u nás na predajni nájdete rôzne črepníkové kvety, darčekové predmety a ozdobné sviečky, dekorácie... Samozrejme, že celým sortimentom predajne Vás tu nebudeme nudiť :D No ak by ste potrebovali pomôcť s výberom darčeka, prípadne len malej pozornosti z vďaky, naša predajňa je určite správnou voľbou :)

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia