Adventné inšpirácie

 
 
 

+421 903 228 557

 
 
 
Úvod > Blog > Adventné inšpirácie
 

Adventné inšpirácie

 

 

Rozhodli sme sa pre Vás vytvoriť  malý inšpiračný článok, kde Vám ukážeme rôzne možnosti, ako si ozdobiť svoj domov adventnými dekoráciami :) 

Tento blog venujeme adventným venčekom. Vieme, že adventné obdobie vplýva na nás všetkých. Venčeky sú krásnou dekoráciou a veľmi peknou symbolikou prichádzajúcich Vianoc. Kto by sa na Vianoce netešil? Veríme že aj Vy ich milujete rovnako ako my. Keď všade naokolo cítiť vôňu nie len mamičkiných dobrôt, ale aj očarujúcu vôňu ihličia.

 

Najklasickejšie adventné venčeky poznáme aranžované so živej čačiny a valcových sviečok. Takýmto venčekom sa nedá nič pokaziť a keď si vyberieme práve taký, ako sa nám domov hodí a páči spraví krásnu vianočnú atmosféru s príjemnou čačinovou vôňou :) Venčeky môžu byť jednoduché a aj veľmi zdobené. Všetko to záleží od nás. 

Výroba takéhoto venčeka sa dá ľahko zvládnuť aj doma. Potrebujete len pevný korpus ktorý "obalíte" čačinou. Ozdôbky a typ sviečok si prispôsobíte podľa vkusu a zapracujete do venca. Najjednoduchšia práca je s taviacou pištoľou, treba dávať pozor aby ste sa nepopálili :) Nezabudnite na tanieriky pod sviečky, ak by ste sviečky umiestnili trochu krivo, tanierik zabráni stekaniu vosku po krásnom venčeku.

TIP!  krajší vzhľad čačinového venčeka dosiahnete zapracovaním aj iného druhu čerstvej zelene (napríklad tuja, brečtan, borovica, mach), čačinu privezujte v malých vetvičkach s pomocou tenkého drótu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia